خانه خانه1-2 موقعیت مهدی در اکران‌های مردمی عمار نیم میلیاردی شد / 40 روستا...

موقعیت مهدی در اکران‌های مردمی عمار نیم میلیاردی شد / 40 روستا میزبان فیلم

به گزارش راه‌نوشت، فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» با گذشت 5 هفته از آغاز نمایش، فروش 500 میلیون تومانی را در اکران‌های مردمی تجربه کرد.

این فیلم که اخیرا توسط مقام معظم رهبری موردتمجید قرار گرفته تاکنون در 450 سانس اکران مردمی، مهمان نگاه 35 هزار مخاطب بوده است.

بیشتر بخوانید:

تمجید رهبر انقلاب از فیلم «موقعیت مهدی»

با همت اکران کنندگان مردمی عمار، فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» همزمان با اکران سینمایی تاکنون در بیش از 40 روستای کشور به نمایش درآمده است.

پراکندگی اکران روستایی فیلم «موقعیت مهدی» از شمال تا جنوب ایران بوده است، و روستاهایی نظیر شم‌آباد (خراسان رضوی)، کوه‌زر (سمنان)، روستای برگه (مازندران) فروش بیش از یک میلیون تومانی در یک سانس داشته‌اند. استان آذربایجان غربی نیز با 23 اکران روستایی بیشترین تعداد اکران این فیلم در روستاها را داشته است.

از دیگر نکات جالب توجه اکران‌های مردمی اخیر، انتخاب بهشت زهرای تهران به عنوان مکان اکران فیلمی بود که راوی یکی از شهدای شاخص کشور می‌باشد.

گفتنی است به مناسبت هفته هنر انقلاب، از 20 تا 31 فروردین، این فیلم با شرایط ویژه‌ای در اختیار علاقه‌مندان به اکران قرار می‌گیرد. جهت اطلاع از این شرایط و ثبت درخواست اکران مردمی می‌توانید به نشانی Ekranmardomi.ir مراجعه یا اینجا کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید