خانه خانه3 معاون سیما از 15 سریال جدید تلویزیون گفت

معاون سیما از 15 سریال جدید تلویزیون گفت

معاون سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه سریال «محرمانه»، از دست پُر تلویزیون در حوزه نمایشی خبر داد و به ۱۵ سریال آماده پخش اشاره کرد.

به گزارش سایت راه‌نوشت، محسن برمهانی معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال «محرمانه» گفت: همدلی خوبی بین عوامل سریال مشهود است که نشان از مدیریت شایسته مجموعه شهید آوینی، تهیه‌کننده و کارگردان دارد و همین حسّ و حال خوب به  عوامل و دست اندرکاران سریال نیز منتقل شده است که می‌تواند در ارائه یک کار جمعی خوب و باکیفیت هم مؤثر باشد.

معاون سیما، علت اصلی حضور در پشت صحنه مجموعه‌های نمایشی را عرض خداقوت به عوامل سریال‌ساز عنوان کرد و گفت: تولید آثار نمایشی رسالت مهم و خطیری است و ما وظیفه داریم ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان، روند تولید و احیاناً مشکلات مربوطه را مورد ارزیابی، بررسی و پیگیری قرار دهیم.

برمهانی در خصوص مجموعه تولیدات نمایشی جدید اظهار داشت: سریال‌سازی یک فرآیند طولانی است و بازه زمانی خاص خود را می‌طلبد. تولید برخی از این سریال‌ها، از گذشته شروع شده که هم اکنون در مراحل پایانی است و به زودی به آنتن خواهد رسید.

معاون سیما از 15 سریال جدید تلویزیون گفت

وی ادامه داد: در ایام پیش‌رو، سریال‌های جدیدی به آنتن خواهند رسید و سال آینده هم از لحاظ سریال، رسانه ملی سال پررونقی خواهد داشت. هم اکنون 15 سریال آماده پخش داریم که به تدریج روی آنتن شبکه‌های تلویزیون خواهند رفت. برخی از این سریال‌ها در مرحله پس تولید، شامل اصلاح رنگ و تدوین است. برخی سریال‌ها هم مناسبتی است که در زمان مناسب خود برای بینندگان عزیز پخش می‌شود.

برمهانی درخصوص سریال‌های جدید تلویزیون افزود: در حال حاضر 23 طرح سریال مصوب داریم که تا به امروز 6 سریال برآورد آن انجام شده و قراردادهایش به امضاء رسیده است، برخی هم مراحل پیش تولید را سپری می‌کنند که ان‌شاءالله به سال 1402 می‌رسد.

موسوی تهیه‌کننده سریال «محرمانه» نیز در جریان  بازدید معاون سیما گفت: حدود سه ماه است که تولید این سریال شروع شده و حدود 45 درصد از کار فیلمبرداری انجام شده است و پیش‌بینی می‌کنیم تا 3 ماه آتی، کار تصویربرداری این مجموعه به اتمام رسد.

سکانسی از سریال «محرمانه» در حضور معاون سیما ضبط شد.

معاون سیما از 15 سریال جدید تلویزیون گفت

در بازدید معاون سیما، مهدی نقویان مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی، سلیم غفوری قائم مقام، حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما و جواد آقازاده مدیر طرح و برنامه مرکز سیما فیلم حضور داشتند.

سریال «محرمانه» تولید جدید موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی است که با همکاری صداوسیما برای پخش در تلویزیون آماده می‌شود.

«محرمانه» به کارگردانی محمود معظمی، نویسندگی مهدی حمزه و تهیه‌کنندگی سیدرامین موسوی، روایتی است از پیشرفت‌های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی و ساخت واکسن کرونا که واکنش مغرضانه دشمن را در بردارد تا با ایجاد اختلال، مانع از دست‌یابی ایران به این موفقیت بزرگ شوند.

منبع: تسنیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید