زیرخاکی در تلوبیون هم پرمخاطب‌ترین شد

در میان سریال‌های نوروزی، «زیرخاکی ۳» تولید مرکز سیمافیلم پرمخاطب‌ترین سریال نوروز امسال در تلوبیون شد.

به گزارش راه‌نوشت، زیرخاکی ۳ تولید مرکز سیمافیلم که از شبکه یک سیما پخش شد با ۳ میلیون و ۱۹ هزار و ۷۹۹ بازدید (میانگین هر قسمت ۲۰۱ هزار بازدید) پرمخاطب‌ترین سریال نوروز امسال در تلوبیون شد. کلیپ‌های برگزیده این سریال هم نزدیک به ۷۰۵ بار تماشا شدند.

سریال «نجلا ۲» شبکه ۳ سیما با یک میلیون و ۸۹۶ هزار و ۵۲۳ بازدید (میانگین هر قسمت ۱۴۶ هزار بازدید)، سریال دردسرهای شیرین شبکه ۵ سیما با ۷۸۳ هزار و ۴۹۲ بازدید (میانگین هر قسمت ۵۶ هزار بازدید) و سریال خداداد شبکه ۲ سیما با ۵۶۵ هزار و ۳۶۲ بازدید (میانگین هر قسمت ۳۸ هزار بازدید) در رتبه‌های بعدی پرمخاطب‌ترین‌ها قرار گرفتند.

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، زیرخاکی۳ با 69.2 درصد مخاطب و رضایت 86.3 درصدی، عنوان پرمخاطب‌ترین سریال نوروزی سال ۱۴۰۱ را از آن خود کرد. فصل سوم زیرخاکی، اگرچه مفرح اما بی‌قصه بود. کل فصل جدید چیزی به داستان اضافه نمی‌کند و انگار اساسا ساخته شده بود تا پایانی باشد بر فصل ۲ که ناقص مانده بود.

در سریال‌های ایرانی که به فصل چندم کشیده می‌شوند خلأ کاراکتر و داستان جدی است. این ماجرا را می‌توان به نوپا بودن اینگونه سریال‌سازی در ایران مرتبط دانست و امید داشت این روند اصلاح شود. کما اینکه پایان فصل سریال زیرخاکی هم به نحوی بود که می‌شود برای آن فصل چهار هم متصور بود.

منبع: وطن امروز

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید