روایت دیدار جمعی از طنزپردازان با رهبر انقلاب/ «غیررسمی۴» دیدنی شد

به گزارش راه نوشت، یکی از برنامه‌های مستمر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است. جلساتی که در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی برگزار شده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درددل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال ۹۵ در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزار شده است.

مؤسسه پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای)، روایتی از این دیدارها را در مجموعه مستند «غیر رسمی» تولید کرده که تاکنون سه قسمت از این مجموعه مستند با موضوع روایتی از دیدارهای پنجشنبه‌ای، دیدار راویان دفاع مقدس، و دیدار نخبگان علمی و فناوری با رهبر انقلاب از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش شده که هر کدام با واکنش‌ها و بازتاب‌های ویژه‌ای از سوی مخاطبان و رسانه‌ها همراه شده است.

چهارمین قسمت این مجموعه به بیان روایتی از سخنان و حواشی و دغدغه‌های حاضران در دیدار جمعی از طنزپردازان کشور با رهبر انقلاب که در تیرماه سال ۱۳۹۸ برگزار شده است می‌پردازد.

نمایش این مستند ویژه فعالان فرهنگی و اهالی هنر و رسانه در استان‌های مختلف از هفته گذشته آغاز شده و در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

شما همین الان می توانید سری های قبل این مستند را در سامانه عماریار مشاهده کنید

منبع: خبرگزاری مهر

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید