جزئیاتی از جدیدترین سریال امنیتی تلوزیون/ بازنمایی اژدهای هفت سر فساد در «هفت سر اژدها»

ابوالقاسم طالبی با حضور در برنامه «هفت» شبکه نمایش، در گفتگو با بهروز افخمی نکاتی در رابطه با سریال «هفت سر اژدها» یا «طلاق» عنوان کرد. طالبی در همین خصوص گفت: در سال‌های گذشته یک سریال کار کرده‌ام که مراحل مختلف ساخت آن 7 سال به طول انجامیده است. در حدود یک سال تحقیقات آن انجام شد و 1000 ساعت نیز پرزنت شدم و تا زمان به نتیجه رسیدن برخی از پرونده‌های امنیتی، آن‌ها را دنبال می‌کردم.

کارگردان فیلم «قلاده‌های طلا» افزود: پس از این مرحله، فیلمبرداری و انتخاب بازیگر این سریال آغاز شد اما با کرونا مواجه شدیم و روند کار سخت شد و حدود 6 ماه روند تولید تعطیل شد. مراحل ساخت سریال مجموعا 47 ماه به طول انجامید، قرار بر ساخت آن در 17 ماه بود اما 47 ماه طول کشید.

طالبی در رابطه با وضعیت پس از تولید این سریال نیز اظهار داشت: سریال «هفت سر اژدها» یک مرتبه تدوین شد و 75 قسمت از آن به دست آمد، پس از آن تدوینگر کار عوض شد و در حال حاضر نیز در حال تدوین مجدد کار هستیم. نمی‌دانیم چند قسمت خواهد شد اما حتما 75 قسمت نیست. 

او ادامه داد: پس از مطالعه پرونده‌های مفاسد اقتصادی، 7 پرونده کلان را در سناریو «هفت سر اژدها» گنجانده‌ام و در آن بررسی می‌شود. در فسادهای کلان حتما آدم‌های بزرگی دخیل هستند؛ برای مثال یک اطلاعاتی فاسد، وزیر فاسد، وکیل فاسد و… به عنوان مجموعه‌ای می‌توانند فساد کلان کنند.

ابوالقاسم طالبی در خصوص زمان و شبکه پخش این سریال نیز گفت: هنوز شبکه پخش این سریال معلوم نیست و باید ببینیم کدام شبکه برای پخش بهتر است. سریال «هفت سر اژدها» شاید اواخر تابستان یا حتی اوایل پائیز سال بعد به پخش برسد. دلم می‌خواست در ماه رمضان پخش داشته باشم، چون‌ که تلویزیون بیننده‌های بیشتری در این ماه خواهد داشت.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید