همزمان با آغاز اکران سینمایی؛ «بدون قرار قبلی» و «هناس» از ۱۸ خرداد اکران مردمی می‌شوند

«بدون قرار قبلی» و «هناس» از 18 خرداد روی پرده سینماها می‌آیند و همزمان با اکران سینمایی، این دو فیلم وارد چرخه اکران مردمی خواهند شد.

به گزارش راه‌نوشت، جلسه شورای راهبردی اکران با حضور محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی و تبادل نظر درباره شرایط اکران فیلم‌ها و نحوه برنامه‌ریزی صحیح در زمینه نمایش آثار متنوع به منظور حضور حداکثری اقشار مختلف و مخاطبان سینما، پس از ارزیابی شرایط سینماها و کم و کیف اکران و همچنین، با توجه به کف فروش فیلم‌ها و پایان مدت زمان تعیین شده برای برخی فیلم‌ها مقرر شد از تاریخ ۱۸ خرداد پنج فیلم جدید به اکران عمومی برسد.

فیلم‌های تعیین شده جهت اکران عبارتند از «هناس»، «بدون قرار قبلی»، «والدین امانتی»، «بی صدا حلزون» و «نقره داغ» (در گروه سینمایی آزاد). این فیلم‌ها از تاریخ ۱۸ خرداد روی پرده می‌روند.

همچنین، در این جلسه با توجه به پیگیری و تقاضای تعدادی از سینماگران درباره اکران فیلم‌های خارجی مقرر شد «گروه تحقیق و ارزیاب متخصص» در این زمینه مطالعات دقیق و تخصصی را انجام دهند و پس از بررسی ابعاد مختلف و در نظر داشتن همه جوانب مثبت و منفی این موضوع، در آینده نسبت به انجام آن و احتمالاً شیوه نامه اجرایی تصمیم گیری و اقدام شود.

گفتنی است همزمان با اکران سینمایی، دو فیلم بدون قرار قبلی و هناس وارد چرخه اکران مردمی عماریار خواهند شد.

جهت درخواست اکران این فیلم‌ها در شهرهای فاقد سینما و همچنین در مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، مساجد، حسینیه‌ها، فرهنگسراها و … می توانید به سامان اکران مردمی به آدرس Ekranmardomi.ir مراجعه کنید.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید