خانه فیلم سینمایی اکران آنلاین فیلم «رستاخیز» همزمان با سالروز میلاد حضرت عباس (ع)

اکران آنلاین فیلم «رستاخیز» همزمان با سالروز میلاد حضرت عباس (ع)

به گزارش راه نوشت، پس از ۸ سال که از نمایش فیلم سینمایی «رستاخیز» در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر می‌گذرد، این فیلم قرار است بالاخره به صورت عمومی نمایش داده شود.

«رستاخیز» پیش‌تر و در تابستان ۱۳۹۴ در سینماهای کشور اکران شد اما بلافاصله با انتقادهای برخی مراجع تقلید مواجه و از پرده سینماها پایین کشیده شد. این انتقادها به نمایش چهره حضرت عباس(ع) در این فیلم بود.


احمدرضا درویش در آخرین ساخته خود زیر بار اصلاح فیلم و پوشاندن چهره حضرت عباس(ع) با نور نرفت تا این فیلم با داشتن ۸ سیمرغ بلورین از جشنواره فجر، همچنان فرصت نمایش عمومی نیابد. فیلمی که هزینه بالایی برای ساخت آن شد و از ۴۰ درصد سهام بخش خصوصی آن، ۳۰ درصد متعلق به سرمایه‌گذاران غیرایرانی است.

نسخه اولیه «رستاخیز» با انتقادهایی همراه بود، اما پس از آن، نسخه دیگری از فیلم تدوین شد که بسیاری از ایرادات نسخه اولیه را نداشت. خوشبختانه نسخه دوم همانند نسخه اول دچار قاچاق نشد و از اینترنت سر در نیاورد.


حالا پس از گذشت ۹ سال از ساخت «رستاخیز» ـ فیلمی که یک دهه زمان صرف تولید آن شده ـ قرار است این اثر به صورت آنلاین و از طریق تارنمای «حلال چنل» به نشانی www.halalchanel.com اکران شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید