کارگردان خانه امن، «سرجوخه» را می سازد/تصویر برداری همزمان در داخل و خارج از کشور

به گزارش راه نوشت، سریال «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی توسط دو گروه در داخل و خارج از کشور در حال تصویربرداری است.

این درام جاسوسی – اجتماعی که از پاییز سال گذشته به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری کلید خورده، این روزها با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج از کشور تصویربرداری می شود.

پیش از این حمیدرضا محمدی به عنوان بازیگر نقش «غلامرضا» و سامان صفاری در نقش «کیان» معرفی شده‌اند؛ همچنین آرش آصفی ـ بازیگر رستاخیز و خانه امن ـ در نقش ابراهیم یک افسر ضدجاسوسی بازی می‌کند و دیگر کاراکترهای سریال نیز تا زمان پخش به مرور معرفی خواهند شد.محمدی پیش از این در فیلم سینمایی آبادان یازده شصت هم ایفای نقش کرده بود.سامان صفاری هم در کار قبلی احمد معظمی، خانه امن، حضور داشت.

«سرجوخه» با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو گروه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به: سرپرست نویسندگان: حسین امیرجهانی، طراح و مشاور پروژه: مرتضی اصفهانی، ناظر کیفی: محمود سالاری، مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، تدوین: پری سا ناهیدپور، مدیر تولید: آرش زینال خیری، مدیر گریم: سید جلال موسوی و مدیر برنامه‌ریزی: فرزاد رحمانی اشاره کرد.

«سرجوخه» یک درام امنیتی _ اجتماعی از تولیدات مرکز سیمافیلم است که به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری تولید می‌شود.پیش بینی می شود این سریال تا پایان سال جاری روی آنتن برود.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید