خانه عکس اکران فرمانروای آب در کلبه کرامت با حضور حسن عباسی + عکس

اکران فرمانروای آب در کلبه کرامت با حضور حسن عباسی + عکس

به گزارش راه نوشت، پویا نمایی فرمانروای آب در جلسه 119 اتاق کودک کلبه کرامت اکران و مورد نقد و بررسی کارشناسان قرار گرفت.

این جلسه در اندیشکده یقین با حضور استاد حسین عباسی، مجید اسماعیلی، کارگردان پویانمایی فرمانروای آب و سایر اعضای اندیشکده یقین اثر برگزار شد.

 داستان انیمیشن سینمایی «فرمانروای آب» در دل سامرا اتفاق می‌افتد؛ جایی که پیرمرد نشسته در سرداب، از حس حضور آن مرد هزار ساله تعریف می‌کند. فرمانروای آب، روایتی ا‌ست از تمدن نوین اسلامی و اقتداری که از لطف مهر او سرچشمه گرفته است.

این اثر پیرامون پدر و پسری است که برای رسیدن به عهد و پیمانی که با هم دارند تلاش می‌کنند اما اتفاقی عجیب آن‌ها را از هم جدا می‌کند؛ پویش، پدر فرید، در سفر کاری به عراق در یک حادثه تروریستی مفقود می‌شود. محسن به عنوان همراه و آخرین کسی که همراه پویش بوده فکر نمی‌کند او زنده مانده باشد. فرید، به دنبال راهی است تا از سرنوشت پدر خود مطلع شود.

این اثر با تکنیک انیمیشن سه‌بعدی ساخته شده و به اقتضای طرح موضوعات بسیار جدی، فرم انیمیشن رئال به کمک آن آمده تا به باورپذیری کار کمک کند.

«فرمانروای آب» در ۹۰ دقیقه به نویسندگی و کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه‌کنندگی مجتبی امینی و حسین سلطانی، در استودیو آوین رسانه تولید شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید