پس از بازخورد های منفی فیلم «2888»، حیدری کارگردان فیلم:بازخوردها همانگونه بود که انتظار داشتیم

به گزارش راه نوشت، علی‌اکبر حیدری که در کنار کیوان علیمحمدی کارگردانی ۲ فیلم سینمایی «سینما شهر قصه» و «۲۸۸۸» از آثار رونمایی‌شده در جشنواره فیلم فجر دوره‌های سی‌وهشتم و چهلم را برعهده داشته است، در گفتگویی درباره شرایط اکران عمومی اثارشان صحبت کرد.

کارگردان «۲۸۸۸» درباره اکران این فیلم و احتمال تغییر آن نسبت به نسخه به نمایش درآمده در جشنواره چهلم گفت:«فکر نمی‌کنم تغییری در این فیلم داشته باشیم. به نظر ما بازخوردها نسبت به این فیلم هم آنگونه بود که انتظار داشتیم. «۲۸۸۸» فیلمی متفاوت از سینمای جنگ است و شاید به مفهوم مرسوم، فیلمی در ژانر دفاع مقدس هم نباشد و از نگاه خود ما هم بیشتر یک فیلم «عاشقانه» است.»

علی اکبر حیدری افزود:«آن‌هایی که در جشنواره با تصویر تماشای یک فیلم دفاع مقدسی به تماشای این فیلم نشستند، فیلم کمی با تصورات‌شان متفاوت بود اما آن‌ها که بدون پیش‌فرض و واسطه با فیلم ارتباط برقرار کردند، فیلم را دوست داشته‌اند. لااقل بازخوردهایی که ما در ایام جشنواره گرفتیم اینگونه بود و به همین دلیل هم احساس نمی‌کنیم که فیلم نیاز به تغییر خاصی برای اکران عمومی داشته باشد.»

2888

حیدری در پایان درباره برنامه‌ریزی برای زمان اکران «۲۸۸۸» هم گفت:«هنوز برای اکران این فیلم هیچ برنامه‌ریزی‌ای نداشته‌ایم چرا که هنوز به نظرمان زمان در اختیار داریم. فیلم باید پروانه نمایش دائمی هم دریافت کند چراکه در ایام جشنواره پروانه موقت داشتیم و طبیعتاً طی کردن این فرآیند هم زمان‌بر است.»

منبع: خبرگزاری مهر

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید