نامه مسئول سازمان «اوج» به مقام معظم رهبری/ ما مقصریم

به گزارش راه نوشت، به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، در پی سخنان دلسوزانه رهبر معظم انقلاب در جمع مدافعان سلامت و گلایه نسبت به کم‌کاری دستگاه‌های فرهنگی در برابر تحریفات دشمن در برابر حقایق تاریخ انقلاب، احسان محمدحسنی مسئول سازمان هنری رسانه‌ای اوج نامه‌ای را در این باره نوشت.

در متن نامه احسان محمد حسنی آمده است:

«هوالحق

محضر مبارک رهبر عزیز و مقتدای بزرگ انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

با سلام و درود بی پایان

پیام ناصحانه، روشنگر و هشدارگونه حضرتتان دریافت شد.

روی سخن دلسوزانه و خطاب گلایه‌های پدرانه حضرتعالی را نه دستگاه‌ها و شوراهای رسمی متوّلی امر بر زمین مانده فرهنگ و هنر انقلاب، بلکه مشخصاً نوک پیکان فرمایش امروزتان را خودمان و این لشکر مردمی و پا به کار و گرد آمده در زیر خیمه هنر انقلاب می‌دانیم.

آقا جان! برای همه کوتاهی‌ها و کمبودها و کم کاری‌ها در عرصه تبیین و روایت هنرمندانه تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و حتی موضوع اخیر سختی‌های کار و جهاد پرستاران، ما مقصریم! ما کم گذاشته‌ایم و خودمان را برای تلخ کامی امروزِ نائب امام عصر (عج) نمی‌بخشیم.

با شما عهد می‌بندیم و امیدواریم با تلاش مضاعف و همدلی هنرمردان جبهه فرهنگی انقلاب و با تغییر آرایش و موازنه رسانه‌ای این جبهه، توفیق جبران کاستی‌های‌مان را بیابیم.

در خاتمه، ضمن لبیک به فرمان آن امام عزیز، از پیشگاهتان برای فتح و پیروزی سربازانتان در این نبرد نابرابر با اولیاءالشیطان، التماس دعای خیر داریم.

با احترام و ارادت

کوچک‌ترین سرباز و مقلدتان در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

احسان محمدحسنی»

منبع: خبرگزاری مهر

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید