خانه خانه3 مینی‌سریال «ترور» به زودی وارد مرحله تولید می‌شود

مینی‌سریال «ترور» به زودی وارد مرحله تولید می‌شود

فیلمنامه مینی‌سریال «ترور» که قرار است روایتی از ترور نافرجام سردار حاج قاسم سلیمانی باشد، با همکاری سیروس مقدم در حال بازنویسی است.

به گزارش سایت راه‌نوشت، این روزها پروژه‌های مختلفی در حوزه سینما و سریال‌های تلویزیونی در حوزه آثار امنیتی و شهدا در حال ساخت است.

از مهمترین این پروژه‌ها، مینی سریالی مرتبط با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که قرار است به مقطعی از زندگی این سردار بزرگ بپردازد و سیروس مقدم کارگردانی آن را به عهده دارد.

این سریال که با تهیه کنندگی حامد عنقا پیش می‌رود در حال حاضر آخرین روزهای پیش تولید را می‌گذراند و فیلمنامه با همکاری سیروس مقدم در حال بازنویسی است.

مهدی نقویان مدیرعامل مؤسسه اندیشه شهید آوینی پیش از این در توضیحی درباره این مجموعه گفته بود: ما بنا داشتیم تولیدش را با عجله در سال گذشته انجام دهیم. اما از این شتاب فاصله گرفتیم و پروژه در حال کیفی‌سازی است.

وی همچنین درباره کیفیت این سریال هم تأکید کرد: «ترور» یک مینی‌سریال است اما با کیفیت سینمایی ساخته می‌شود و با تولیدات معمول تلویزیون فرق دارد.

مینی‌سریال «ترور» با موضوع ترور نافرجام شهید حاج قاسم سلیمانی به تهیه‌کنندگی حامد عنقا با تمرکز به ترور نافرجام حاج قاسم در کرمان، درصدد است تا بخشی از جایگاه رفیع و حساس این سرباز گرانقدر اسلام را به تصویر درآورد.

منبع: مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید