همزمان با پخش از شبکه‌های سیما؛ مستند «پاییز حرم» در حرم شاهچراغ رونمایی می‌شود + تیزر

مستند تلویزیونی «پاییز حرم» به کارگردانی علی خسروی ۱۷ آذرماه با حضور مسئولان در حرم حضرت احمد بن‌ موسی (ع) رونمایی می‌شود.

به گزارش سایت راه‌نوشت، همزمان با پخش سراسری مستند تلویزیونی «پاییز حرم» جدیدترین محصول مرکز مستند سوره، به پژوهشگری و کارگردانی علی خسروی و تهیه‌کنندگی مصطفی خیرپور از رسانه ملی، این اثر صبح فردا ۱۷ آذرماه در حرم حضرت احمدبن‌موسی (ع) رونمایی می‌شود.

این مراسم با حضور آیت‌الله ابراهیم کلانتری تولیت آستان حضرت احمدبن‌موسی، خانواده شهدای حادثه تروریستی شاه‌چراغ، دانشجویان و مسئولان در شهر شیراز برگزار می‌شود.

همزمان با رونمایی و پخش مجدد این اثر، از تیزر این مستند که ساخت آن برعهده زهرا صادقی بوده است، رونمایی شد.

«پاییز حرم» که روایتی از حادثه حمله تروریستی به حرم حضرت شاه‌چراغ شیراز در چهارم آبان ماه است، امشب ۱۶ آذرماه ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۲ است. «پاییز حرم» همچنین ساعت ۲۰ امشب از شبکه مستند نیز روی آنتن می‌رود.

این اثر ۳۰ دقیقه‌ای که نخستین روایت مستند از حادثه تلخ حمله به زوار حرم حضرت احمد بن موسی (ع) است، برای نخستین بار در روزهای گذشته و همزمان با چهلم شهدای مظلوم شاه‌چراغ روی آنتن رفت.

«پاییز حرم» علاوه بر بهره بردن از تصاویر دوربین‌های مدار بسته حرم شاه‌چراغ، در گفتگو با خادمان و زائران حاضر به عنوان شاهدان عینی، ابعاد ناشناخته این حمله تروریستی را بررسی می‌کند.

منبع: مهر

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید