مستند قله های برفی و مصاحبه مستندساز ایرانی با میشل عون – رئیس جمهور لبنان از دسیسه ها می گوید

معرفی مستند «قله های برفی»

تکفیری ها آمده بودند تا به خیال خودشان سرزمین خلافت را در عراق و شام راه بیاندازند. شجرۀ خبیثه ای که از افکار مسموم ابن تمیمه و وهابی ها و دلارهای نفتی آل سعود و قطر، امارات، ترکیه تغذیه می کرد. البته در پشت صحنۀ این جریانات، دست آمریکا و اسرائیل مشخص بود. تکفیری ها سوریه را به آشوب کشاندند و قسمتی از خاک عراق را هم تصرف کردند؛ اما لبنان آرام تر از همیشه بود. آن هم دلیلی نداشت، جز وجود حزب الله.

«ناصر نادری» دوربینش را به لبنان برده تا در مستند «قله‌های برفی» روایت‌گر حضور لبنان در جنگ با تکفیری‌ها در سوریه باشد. «حسن شمشادی» هم وظیفۀ روایت‌گریِ این مستند را به عهده دارد و همراه دوربین به مناطق مختلف لبنان می‌رود تا روایتی صحیح از چرایی و چگونگی حضور حزب‌الله در سوریه را به مخاطب ارائه دهد. در این مستند با پدران شهدای حزب‌الله در جنگ با تکفیری‌ها گفت‌وگو شده که پدر یکی از این شهدا اهل سنت است. شهیدی که با ریخته‌شدن خونش، خط‌بطلانی کشید بر ادعاهایی مثل اینکه جنگ سوریه، جنگ مذهبی است.

حسن شمشادی در این مستند به سراغ میشل عون هم رفته و در آن رئیس جمهور لبنان از دسیسه های و پشت پرده های استکبار جهانی برای برهم زدن نظم خاورمیانه و تضعیف جبهه مقاومت می گوید.

شما مخاطبان عزیز می توانید با کلیک بر روی عکس ذیل دیگر آثار سایت عماریار با موضوع حزب الله لبنان را نظاره گر باشید.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید