لحظاتی از پشت صحنه فیلم «موقعیت مهدی» همراه با مروری بر 5 سیمرغ بلورین جشنواره فجر

همزمان با ادامه اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی»، بخش‌هایی از پشت صحنه این فیلم سینمایی منتشر شد.

به گزارش راه‌نوشت، همزمان با تداوم اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» با آغاز ماه مبارک رمضان، تصاویر پشت صحنه این فیلم با تصویربرداری محمود عیدی و تدوین امید میرزایی، منتشر شد.

«موقعیت مهدی» تاکنون با جذب بیش از ۲۵۰ هزار مخاطب، موفق به فروش ۷.۵ میلیارد تومان در سینماها و شهرهای فاقد سینما شده است.

نخستین ساخته سینمایی هادی حجازی‌فر در چهلمین جشنواره فیلم فجر با کاندید شدن در 14 رشته، بیشترین تعداد نامزدی در این دوره را از آن خود کرده بود. این فیلم توانست در ۵ رشته صدابرداری، چهره‌پردازی، جلوه‌های ویژه میدانی، موسیقی متن، فیلم اول و بهترین فیلم سیمرغ بلورین این دوره جشنواره را دریافت کند.

حجازی‌فر در «موقعیت مهدی» روایتگر ۶ پرده از زندگی برادران باکری، از فرماندهان دفاع مقدس است. موج دوم اکران این فیلم با بازی هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، وحید حجازی‌فر، وحید آقاپور، معصومه ربانی‌نیا و روح‌الله زمانی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد.

شما علاقه‌مندان می ‌توانید با حداقل امکانات فیلم تحسین شده «موقعیت مهدی» را در شهرهای فاقد سینما و یا در مساجد، دانشگاه‌ها، مدارس، حوزه‌های علمیه و … اکران کنید. جهت درخواست اکران این فیلم به سایت اکران مردمی به آدرس ekranmardomi.ir مراجعه یا اینجا کلیک کنید.

منبع: فارس

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید