سید محمدرضا خوش‌رو سرپرست شبکه نسیم شد / آغاز جوان‌گرایی در صداوسیما

به گزارش راه‌نوشت، پس از انتصاب دکتر روح الله رجبی به سرپرستی شبکه امید که در دوران تحول سازمان صداوسیما اتفاق افتاد، حمید شاه‌آبادی معاون سیما در حکمی، دکتر سید محمدرضا خوش‌رو ، رئیس جوان حوزه رسانه و فضای مجازی ستاد اربعین را به سرپرستی شبکه نسیم منصوب کرد.

شاه‌آبادی در این حکم خطاب به خوش‌رو تاکید کرده است؛ با توجه به رویکرد جدید سازمان و تأکید بر رسانه هویت محور و عدالت گستر و ضرورت بهره‌مندی از شاخصه‌های هویتی بومی، ملی و دینی در برنامه‌ها، انتظار می‌رود با تکیه بر نیروهای متعهد و انقلابی، ضمن حفظ و ارتقاء ضریب نفوذ و تأثیر برنامه‌های پربیننده شبکه و تلاش برای تأمین و تولیدات جذاب و پرنشاط منطبق بر اهداف و سیاست‌های سازمان، برای رشد کیفی و محتوایی برنامه‌ها اهتمام داشته باشید.

معاون سیما همچنین ضمن سپاسگزاری از زحمات، خدمات و تلاش های ارزشمند دکتر محمد احسانی در طول مدت مدیریت این شبکه، در حکمی جداگانه وی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.

سید محمدرضا خوش‌رو که متولد 1361 است، فارغ التحصیل دانشگاه صدا و سیما در مقطع کارشناسی ارشد و در مقطع دکتری نیز دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی در رشته علوم ارتباطات است.
او که از فعالان جبهه رسانه ای انقلاب در این سالها بوده در سوابق خود مشاور معاون سیما، مدیرکل فرهنگ عمومی قوه قضاییه، مدیر گروه های مختلف پژوهشی و نقد ارزیابی برنامه های مرکز پژوهش های اسلامی صداوسیما، مشاور پژوهشی معاون صدا و مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی بنیاد سینمایی فارابی را تجربه کرده است.
وی همچنین دبیری نشست های متعدد علمی، تخصصی با موضوع جریان شناسی رسانه ای در طراز انقلاب اسلامی، جنگ نرم رسانه ای دشمن و شبکه های تلویزیونی بیگانه، شیوه های تحلیل و ابزار فرهنگی و رسانه ای دشمنان را برعهده داشته است.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید