بررسی جایگاه سینمای ایران در تحقق آرمان‌های ملی – سومین نشست مجازی نقد سینما و تلویزیون

به گزارش راه‌نوشت، سومین نشست مجازی نقد سینما و تلویزیون ، با موضوع جایگاه سینمای ایران در تحقق آرمان‌های ملی، دوشنبه 8 آذر، ساعت 18 به صورت مجازی و در بستر سایت قرار برگزار می‌گردد.

در این جلسه که با عنوان «سینما و پیشرفت» و به بهانه‌ی اکران فیلم منصور برقرار است، روح الله رجبی، پژوهشگر فرهنگ و هنر، مبحثی با موضوع «سیاست‌گذاری راه‌یابی مولفه‌های پیشرفت به سینما» ارائه می‌دهد، حسن صنوبری، منتقد سینما و کارشناس هنری، موضوع «پیشرفت در آینه سینمای ملل(با تمرکز بر انیمه و انیمیشن)» را در دستور کار دارد و سید علی سیدان، روزنامه‌نگار فرهنگ و علوم انسانی با موضوع «پرسش از گذشته، پیشروی به آینده (تأملی در موج نو سینمای انقلاب)» به ارائه بحث خواهد پرداخت.

این نشست با اجرای محمدرضا پورصفار، کارشناس سینما، در سایت قرار به آدرس b2n.ir/cinemapishraft برگزار و هم‌زمان به صورت زنده از صفحه اینستاگرام راه نوشت به آدرس Rahnevesht_ir@ پخش می‌گردد.

گفتنی است نخستین نشست نقد سینما و تلویزیون با عنوان «در خدمت یا خسارت تلویزیون» و با تأملی بر پخش فیلم های یدو و تک تیرانداز پیش از اکران در سینما و دومین نشست نیز با موضوع «رمضان در تلویزیون» برگزار شده است.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید