سفر رئیس صدا و سیما به لبنان / جبلی: امیدواریم این سفر سرآغاز همکاری رسانه‌ای در راستای تثبیت دستاوردهای مقاومت باشد

رئیس رسانه ملی، با هدف رایزنی در راستای تعامل رسانه‌ای برای تبیین دستاوردهای محور مقاومت، به بیروت سفر کرد. پیمان جبلی در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی بیروت گفت: این سفر جهت همفکری و تعامل بهتر با رسانه‌ها و مسؤولان مختلف برای تبیین دستاورد‌های محور مقاومت است.

وی همچنین با اشاره به پوشش خوب، بهنگام و سریع رویداد‌های منطقه در شبکه‌های مختلف رسانه ملی از جمله شبکه‌های برون‌مرزی افزود: صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی در کشور‌های محور مقاومت دارد، بویژه در مواقع حساس از جمله در آزاد‌سازی جنوب لبنان در سال ۲۰۰۰ میلادی و همچنین در پیروزی جنگ 33 روزه در لبنان بسیار موثر بوده است.

رئیس رسانه ملی با تاکید بر اینکه در دوران پیروزی‌های محور مقاومت، ایجاب پیوست رسانه‌ای تعامل و هم‌افزایی تمام کشور‌های محور مقاومت است، گفت: این سفر در جهت همفکری و تعامل بهتر با رسانه‌ها و مسؤولان مختلف برای تثبیت دستاورد‌های مقاومت است و امیدواریم این سفر سرآغاز جدی بر همکاری‌های رسانه‌ای در راستای تثبیت دستاوردهای مقاومت باشد. لبنان در سال ۲۰۲۳ میلادی از سوی اتحادیه عرب به عنوان پایتخت رسانه‌ای جهان عرب برگزیده شده است.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید