سارا منجزی‌پور: واقعی بودن خیانت‌ها در فیلمنامه “گاندو” مرا شوکه کرده بود

بازیگر سینما و تلویزیون تأکید کرد که وقتی فیلمنامه سریال “گاندو۲” را خواندم و فهمیدم که واقعی است، شوکه شدم.

به گزارش راه نوشت، سارا منجزی‌پور که در سریال “گاندو2” ایفای نقش کرده بود میهمان «شب‌نشینی» تلویزیون شد و گفت: در حال حاضر سر پروژه «کلبه عموپورنگ» هستم که انرژی مثبت زیادی را به من منتقل می‌کند. بین همه اتفاقات تلخ این پروژه یک اتفاق خوب برای من بود. مدت‌ها بود که خودم را فراموش کرده بودم، به خاطر مشغله روزانه و زندگی مدتی بود از ته دل نمی‌خندیدم و حالا «کلبه عموپورنگ» دارد مرا به روزهای فراموش شده‌ام برمی‌گرداند. به خاطر بچه‌ها آن را قبول کردم و حالا دامپزشک حیوانات کلبه عموپورنگم. این مجموعه بسیار آموزنده است بزرگسالان هم این برنامه را دوست دارند.

وی تصریح کرد: پیش از این جسته و گریخته کلبه عموپورنگ را می‌دیدم. وقتی این مجموعه به من پیشنهاد شد در مسیری بسیار سخت بودم و رفته بودم که پیشنهاد را رد کنم اما آن‌قدر فضای خوبی بین اعضای تیم حاکم بود که فهمیدم چقدر می‌توانم تأثیرگذار باشم و چقدر می‌توانم به پدر و مادر این بچه‌ها کمک کنم به خاطر همین این نقش را قبول کردم.

بازیگر سینما و تلویزیون که اخیراً پدرش را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده است در این باره افزود: در دوران فوت پدرم حال بدی داشتم، بعد از فوت پدرم بزرگ شدم و یک سارای دیگر شدم. آدم با غم از دست دادن عزیزانش پیر می‌شود. زمانی که پدرم در بیمارستان بستری بود فقط به من نگاه می‌کرد و با من حرف می‌زد. در آن زمان با لباس‌های مخصوص به ICU می‌رفتم و داروهای پدرم را خودم به او می‌دادم و از این کار لذت می‌بردم. چون پدرم چشمانش باز بود و مرا می‌دید. بعد از این مراقبت‌ها حال او خوب شد و پدر را به خانه منتقل کردیم. از خدا برای پدرم عمر با عزت خواستم و قسمت بود که برود چون دوست نداشتم اذیت شود. از جمله تسلیت متنفرم چون هنوز باور نکرده‌ام و نمی‌خواهم باور کنم که پدرم را از دست داده‌ام.

بازیگر سریال «کلاه پهلوی» بیان کرد: 11 سال است وارد حرفه بازیگری شده‌ام و به صورت ناگهانی پا به این عرصه گذاشتم. بازیگری را دوست نداشتم و به آن فکر نمی‌کردم، قبل از کلاه پهلوی هم تجربه بازیگری نداشتم. با پیشنهاد «کلاه پهلوی» شغلم را کنار گذاشتم و به این حرفه وارد شدم. آقای درّی انسان بزرگی بودند که حیف بود چنین انسانی را از دست بدهیم. کلاه پهلوی رمانی زیبا بود. مدت‌ها بود برای این سریال به دنبال نقش دختر ارمنی می‌گشتند تا اینکه مرا برای این نقش انتخاب کردند و این سریال برای من کلاس بازیگری بود. هرروز از 7 صبح سرکار می‌رفتیم و من از کار در کنار چنین بازیگرانی لذت می‌بردم.

منجزی‌پور اظهار داشت: بعد از اینکه تصمیم گرفتم تغییر شغل بدهم با استعفای من موافقت نمی‌شد یک روز خودم دیگر سرکار نرفتم. معتقد بودم برای کاری که می‌خواهم انجام دهم باید مطالعه زیاد داشته باشم و کاملاً متمرکز باشم و نمی‌توانستم هر دو کار را در کنار یکدیگر پیش ببرم. وقتی در مسیر سینما قدم اول را گذاشتی و دیده شدی برگشتی وجود ندارد. در کار قبلی خودم مسیری جداگانه داشتم و حالا مسیر دیگری دارم.

بازیگر معروف تلویزیون درباره علایقش به ورزش و موسیقی گفت: در گروه‌هایی با هنرمندان گلف بازی می‌کردیم، فوتبالی‌ام و تنیس هم بازی می‌کنم. در حوزه موسیقی هم طرفدار همایون شجریانم و موسیقی سنتی را خیلی دوست دارم. بیشتر وقتم را فیلم و سریال می‌بینم و از این کار لذت می‌برم، یکی از فیلم‌هایی که توصیه می‌کنم همه مردم ببینند «درخت گردو» است.

منجزی‌پور تصریح کرد: زیاد اهل ریسکم، عجولم یعنی زود تصمیم می‌گیرم و زود آن تصمیم را عملی می‌کنم و از تغییر نمی‌ترسم.

وی درباره علاقه‌اش به مطالعه کردن افزود: متأسفانه مدتی است که فقط کتاب را حمل می‌کنم؛ قبلاً امکان نداشت که حداقل روزی 10 صفحه کتاب نخوانم حتی کمپین کتاب‌خوانی داشتم اما این روزها آنقدر خسته و درگیریم که کتاب خواندن را هم فراموش کرده‌ایم. کتاب «جاناتان مرغ دریایی» و «نامه‌های عاشقانه به همسرم» را خیلی دوست دارم. قرار است دوباره برنامه‌ای بریزیم که مجبور شویم روزی حداقل 5 صفحه کتاب بخوانیم که به شناختمان و به نگاهمان کمک می‌کند.

بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص آزیتا حاجیان بیان کرد: علاوه بر اینکه 3 سال از خانم حاجیان بازیگری را یاد گرفتم، درس زندگی هم از او آموختم. بانوی بسیار توانمندی است. یکی از اصول بازیگری این است که وقتی در قالب یک شخصیت می‌رویم باید از اتفاقی که تجربه کرده‌ایم کمک بگیریم تا بتوانیم آن را بازی کنیم. من دلتنگی را نمی‌فهمیدم و آزیتا حاجیان دلتنگی را به من نشان داد، ویژگی که زمان به آدم آن را یاد می‌دهد.

منجزی‌پور ناگفته‌هایی را از بازی‌اش در سریال «گاندو2» مطرح کرد: جواد افشار مرد نازنین و محترمی است. قرار بود برای سریال «کیمیا» با او همکاری کنم که نشد. برای «گاندو2» به من کاری را پیشنهاد کرد، نقش سختی بود اما گفتند به من کمک می‌کنند تا بتوانم از پس آن بربیایم. شخصیت واقعی بود و قرار شد اطلاعات دقیق و جزئی در اختیار من قرار گیرد و من آن را زندگی کنم. فیلمنامه خوب به بازیگر قدرت می‌دهد که فیلمنامه گاندو به شدت قوی و خوب بود. وقتی فیلمنامه را خواندیم و فهمیدیم که واقعی است همه ما شوکه شده بودیم. خیانت به وطن چیز عجیبی است نمی‌دانم چطور برخی از افراد می‌توانند به میهن‌شان خیانت کنند و معتقدم در همین دنیا جواب کارهایشان را می‌گیرند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید