جهاد تبیین با استعفا از یک برنامه تلویزیونی / حجت‌الاسلام حامد کاشانی از برنامه سحر شبکه سه کناره‌گیری کرد

به گزارش راه‌نوشت، حجت‌الاسلام حامد کاشانی که حضورش در برنامه سحرگاهی «ماه من» شبکه سه، از برنامه های پر مخاطب سیما در سال های اخیر بود، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از حضور در این برنامه کناره‌گیری کرد.

در این یادداشت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
همواره یکی از آرزوهای حقیر بیان فضائل امیرالمومنین علیه السلام بوده است.
از چهار سال پیش که در برنامه سحر شبکه سه توفیق بیان این فضایل را داشتم، خود را غرق در کرامت صاحب سفره حضرت رضا علیه السلام می‌دیدم. این مسیر مشکلات بسیاری داشت که به عشق حضرت ندید می‌گرفتم و عهدشکنی‌ها، فشارها، تغییرات ناگهانی و… را به جان می‌خریدم.
در سالهای اخیر و هربار در روزهای نزدیک به ماه مبارک رمضان، فشارها و تغییراتی تحمیل می‌شد که به خاطر شیعیان حضرت دم‌ فرو‌ می‌بستیم. اما امروز علی رغم این که حدود ۱۰۰ روز است که به صورت تیمی مشغول کار و تولید محتوای برنامه سحر بودیم، مجددا فشارها و اتفاقاتی رخ داد که بنده را به این نتیجه رساند که با تأسی به سیره امیرالمومنین سلام الله علیه و برای اعلام و اعلان رفتارهای غلط و خلاف مروّت مردان‌سایه و تأثیر تخریبی رفتارهایشان بر همه جا از جمله رسانه ملی، با عرض پوزش فراوان از مردم عزیز ایران، از حضور در برنامه‌های سحر رسانه ملی استعفا داده و در عرصه‌های دیگر خدمتگزاری خواهم کرد.
خاک پای محبان امیرالمومنین علیه السلام
حامد کاشانی

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید