تمجید رئیس دفتر یونیسف ایران از «بدون قرار قبلی»

رئیس دفتر یونیسف ایران پس از تماشای «بدون قرار قبلی» گفت: این فیلم به زیبایی، فرهنگ و مناظر خیره‌کننده ایران‌زمین را به تصویر می‌کشد.

به گزارش سایت راه‌نوشت، اکران خصوصی فیلم «بدون قرار قبلی» با حضور «رابین ناندی» رییس دفتر یونیسف ایران، سعیده صالح غفاری مدیرعامل انجمن اُتیسم ایران، مجتبی خسروتاج رییس هیأت امنای انجمن اتیسم ایران، بهروز شعیبی کارگردان، محمود بابایی تهیه کننده فیلم، مهتاب کرامتی سفیر یونیسف و جمعی از مسئولین و اعضا یونیسف در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

دکتر رابین ناندی رییس دفتر یونیسف ایران بعد از تماشای این فیلم گفت: بدون قرار قبلی به زیبایی فرهنگ و مناظر خیره کننده ایران زمین را به تصویر کشیده است و فراز و فرودهای یک مادر مجرد و پسرش را که با اتیسم زندگی می‌کند، ترسیم می‌ کند.

وی همچنین اظهار کرد: این فیلم ترکیبی فوق‌العاده از داستان پردازی، به همراه چاشنی هنر و مهارت های ساخت فیلم است و من بیش از همه، از اجرای «حامی» ستاره کودک و بازیگر فیلم لذت بردم. 

ناندی همچنین تصریح کرد که مایلم از  فیلم‌سازان ایرانی دعوت کنم تا از هنر فیلم‌سازی‌شان برای پرداختن به چالش‌های کودکان با نیازهای ویژه بیش از پیش استفاده کنند. با این کار می توان آگاهی عمومی را در حوزه این موضوعات مهم افزایش داد.

وی در پایان از مهتاب کرامتی به عنوان سفیر حسن‌نیت یونیسف، برای حضور در این مراسم و حمایت‌ مداوم وی از حوزه کودکان در ایران قدردانی کرد.

منبع: فارس

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید