رمضانیه عماریار / بسته فیلم داستانی، نماهنگ و مستند ویژه ماه مبارک رمضان

به گزارش راه‌نوشت، عماریار در ماه رمضان با یک بسته ویژه شامل فیلم‌های داستانی، مستند و نماهنگ همراه شما روزه داران گرامی خواهد بود.

این سامانه به منظور بهره‌مندی معرفتی بیشتر شما مخاطبان از ایام مبارک ماه مهمانی خدا یک بسته متنوع از آثار تصویری شامل شش زیر موضوع مرتبط با ماه رمضان را تدارک دیده است.

در دسته اول که «رمضانیه» نام دارد آثاری مانند ماه دوست داشتنی (نمایش طنزآمیز و بیان قصه‌های اخلاقی در ماه رمضان ویژه کودکان و نوجوانان)، عاشقی در غربت (فعالیت‌های مرکز فرهنگی امام علی (ع) در میلان ایتالیا)، داستانی کوتاه به همین سادگی و مستند رهبر (با محوریت تفسیر آیات و روایات در کلام رهبر معظم انقلاب) حضور دارند.

دسته «سیره علما» به کمک مستندهایی مانند رفتار امام با بچه‌ها، آخر هفته‌ی مولوی، پدر طالقانی، بهشتی برای یک ملت و شیخ آلوسی به معرفی سبک زندگی عالمان شناخته شده و ناشناخته می پردازد.

«وحدت و تقریب مذاهب» زیرعنوانی است که تلاش دارد با نمایش حقیقت پیروان مذاهب مختلف به کمک آثاری چون فانوس اوما، محمدیون، ابوذرها نمی میرند و مرزبانان، دل‌های حقیقت‌جو را به هم نزدیک کند.

زیر مجموعه «بیت‌المقدس» با آثاری مانند شب زنده داران، کاروان آزادی و روزی سگی بود بر آرمان قدس و جهان شمولی آن مهر تایید می زند.

آثار «مسجدمحور» شامل مستندهایی چون ریشه ها، ماح، توحیدی ها و جمعه های کتاب می‌باشد.

آخرین دسته با عنوان «دست هم رو بگیریم» و با محوریت کمک‌رسانی های مردمی و جهادی، مستندهایی مثل باتک، من یک پدرم،کلک و بلاگردان را دربرمی‌گیرد.

گفتنی است مجموعه حاضر بیش از 80 اثر را در قالب‌های مختلف از جمله فیلم داستانی، نماهنگ و مستند برای گروه‌های مختلف سنی کودک، نوجوان و بزرگسال شامل می‌شود.

شما علاقه مندان جهت تماشای این آثار می‌توانید به صفحه ویژه ماه رمضان در سایت عماریار به آدرس ammaryar.ir/ramadan مراجعه یا اینجا کلیک کنید.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید