برنامه تلویزیونی«رویان» تولید می‌شود

مدیر شبکه ‌یک در بازدید از «پژوهشگاه رویان» و در دیدار با مسئولان آن مجموعه، از انتخاب «شعار جدید» شبکه ‌یک، تولید دو برنامه جدید «رویان» و «پارسا» و تشکیل کارگروه «پیشرفت» در شبکه یک سیما خبر داد.

به گزارش سایت راه‌نوشت، میثم مرادی بیناباج در بازدید از پژوهشگاه رویان گفت: یکی از ارکان جهاد تبیین، معرفی ظرفیت‌ها و پیشرفت علمی کشور در عرصه‌های مختلف است. شبکه‌ یک نیز به‌عنوان شبکه «دیدبان پیشرفت ایران»، باید از زاویه دیدی جدید با نمایش دستاوردها و تلاش‌ها، حس خودباوری و تعلق را به جامعه منتقل کند و از این حیث، باید نام و یاد آقای کاظمی‌آشتیانی و دیگر دانشمندان و پژوهشگرانی که خالصانه در پژوهشگاه‌های کشور کار می‌کنند، به‌عنوان قهرمان ملی در رسانه ملی برجسته شود و هم پژوهشگاه رویان که امروز از نام‌ها و نشان‌های شاخص شتاب و پیشرفت علمی کشور است و هم خود نام رویان که خوشنام و غرورآفرین است، باید به نامی تبدیل شود که هرجا مخاطب ایرانی و مردم کشور آن را می‌شنوند، احساس عزتمندی، افتخار و دلبستگی به ایران‌عزیز پیدا کنند.

وی افزود: گروه دانش و اقتصاد شبکه‌ یک در حال تولید مجله‌ای تصویری به‌نام رویان است تا جریان رشد و پیشرفت‌ علم و فناوری در کشور از پشت لنز رویان رصد و معرفی شود‌.

منبع: جام جم

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید