فیلم سینمایی بهترین روش برای نشان دادن تاریخ به جوانان است/ غریب، قطعه‌ای گمشده از تاریخ ایران را نمایش می‌دهد

سردار حاجی‌زاده پس از تماشای فیلم «غریب» آن را اثری فاخر و ارزنده دانست و از سازندگان تشکر کرد.
او درباره این فیلم گفت: «شخصیت شهید محمد بروجردی به خوبی در «غریب» معرفی شده است. با این حال کار بزرگتر فیلم روایت قطعه بزرگی از تاریخ زخم خورده ایران و کردستان عزیز است. برای نشان دادن این برهه از تاریخ به ملت عزیز ما و بویژه جوانان، روشی بهتر از فیلم‌های سینمایی وجود ندارد. از این رو، تاریخ واقعی همین فیلم «غریب» است که به خوبی در قالب یک اثر سینمایی بازتاب داده شده.»

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: «در ابتدای انقلاب، جنایات زیادی با هدایت جنایتکاران ِبیرون مرزها انجام شد و دشمنان تلاش کردند مردم ما را وادار به جنگ داخلی و تجزیه کشور کنند و برادر کشی راه بیندازند. با این حال خیلی‌ها از جمله شهید بروجردی و عزیزان دیگری مقابل این نقشه شوم ایستادند و طرح دشمن را نقش بر آب کردند.»

وی با بیان این که امروز ما وارث یک کشور امن هستیم، گفت: «باید این را بدانیم که دشمنان دست از سر کشور ما بر نخواهند داشت و بقایای آن‌ها همچانان در داخل و خارج علیه ایران تلاش می‌کنند.»

سردار امیرعلی حاجی‌زاده در پایان بیان کرد: «به هر حال از تماشای فیلم «غریب» خیلی لذت بردم، چرا که کار بسیار ارزنده‌ای است. انشاء الله ملت ما این فیلم را تماشا کنند و لذت ببرند.»

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید