با فیلمنامه نویسی اوج بگیرید / حاتمی کیا و مهدویان در میان استادان

فراخوان ‌ثبت‌نام در مدرسه‌ کارگاهی فیلمنامه‌ که با همکاری دانشگاه صداوسیما و سازمان هنری اوج برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش بلاگ عماریار به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، دانشگاه صداوسیما با همکاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج، نخستین دوره آموزشی مدرسه کارگاهی فیلمنامه را با حمایت سازمان هنری و رسانه‌ای اوج برای تربیت فیلمنامه‌نویسان خلاق، مستعد، پرتلاش و معتقد اجرا کند.

این دوره به صورت کارگاهی و با حضور استادان راهنمای برجسته مانند ابراهیم حاتمی‌کیا، احمدرضا درویش، بهروز افخمی، رضا میرکریمی، محمدمهدی عسگرپور، پرویز شیخ‌طادی، هادی مقدم‌دوست و محمدحسین مهدویان، برگزار خواهد شد.

در طول دوره، هر یک از هنرجویان، نگارش یک فیلمنامه را از مرحله ارائه ایده تا تبدیل به طرح، سیناپس و فیلمنامه به صورت عملی زیر نظر یکی از استادان راهنما، تجربه می‌کنند.

ثبت‌نام از روز چهارشنبه، یکم مرداد ۱۳۹۹ آغاز و تا روز پنجشنبه، سی‌ام مرداد ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.

علاقمندان باید برای اطلاع از شرایط شرکت در فراخوان و ثبت‌نام در دوره به آدرس http://script.iribu.ac.ir مراجعه کنند. داوطلبان همچنین برای طرح سوالات خود می‌توانند با پست الکترونیک script@iribu.ac.ir مکاتبه کنند.

همچنین تعدادی از فیلمنامه‌های برتر به انتخاب سازمان هنری رسانه‌ای اوج با کارگردانی یکی از کارگردان‌های موردنظر این سازمان به مرحله تولید خواهد رسید.

منتخب سردبیر

هشتک‌های منتخب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید